Carna Garden Hotel

3 stjerner
7,1
God
baseret på 3 anmeldelser
3 anmeldelser
fre. 17.7
-
lør. 18.7
2 gæster, 1 værelse
Tilbud fra
526 kr.
/Billigste pris per nat
Værelsestype
Udbyder
I alt pr. nat
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
526 kr.
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
733 kr.
Standardværelse, ukendt sengetype
782 kr.
Oversigt
Priser
Faciliteter
Anmeldelser
Beliggenhed
Hvornår er det bedst at booke
Tips og ofte stillede spørgsmål
Ophold i nærheden

Oversigt

This charming establishment is situated between Side, an ancient Greek city on the southern Mediterranean coast of Turkey, and Kumkoy, in Antalya province. This property is a 10-minute walk from a sandy beach and a lot of restaurants and café bars. The town centre of Side is 2 kilometres from the hotel and Antalya airport is some 66 kilometres away. This place is the perfect accommodation option to those guests wishing to relax and enjoy this vibrant region. It offers spacious comfortable rooms equipped with air conditioning and satellite television. The restaurant serves breakfast and dinner buffet style.
7,1
God
3 anmeldelser

Seneste tilbud på Carna Garden Hotel

fre. 17.7
-
lør. 18.7
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Standardværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
Dobbeltværelse, 1 skabsseng
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.
Priserne er pr. nat og inkluderer moms, men ikke andre skatter og afgifter.

Faciliteter på Carna Garden Hotel

  • Restaurant
  • Roomservice
  • Hårtørrer
  • Døgnåben reception
  • Pengeskab
  • Sauna
  • Aircondition
  • Elevator
  • Biliard

Service og bekvemmelighed

  • Roomservice
  • Døgnåben reception

Tilgængelighed

  • Elevator

Bad

  • Hårtørrer

Restauranter

  • Restaurant

Aktiviteter

  • Biliard

Sundhed og sikkerhed

  • Pengeskab

Basis

  • Aircondition

Spa

  • Sauna

Anmeldelser af Carna Garden Hotel

7,1
God
3 verificerede bedømmelser
Fantastisk
0
Meget god
0
God
3
Okay
0
Rimelig
0
Middelmådig
0
Dårlig
0
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Beliggenhed

Side Bulvari, 4, Side 07600

Hvad er der i nærheden?

  • Side Müzesi1.9 km
  • Antik Tiyatro2 km
  • Apollo Tapinaği2.5 km
  • Manavgat Şelalesi5.6 km
  • Titreyengol6.3 km

Regler

Indtjekning/udtjekning

Tjek ind når som helst efter 14:00; tjek ud når som helst inden 12:00

Afbestilling og forudbetaling

Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.

Vigtige oplysninger om Carna Garden Hotel

Lavsæson

Højsæson

Gennemsnitlig pris (weekend)

juni
juni
644 kr.
Billigste måned for overnatning med et gennemsnitligt prisfald på 0%.
Dyreste måned for overnatning med en gennemsnitlig prisstigning på 0%.
Gennemsnitlig pris fre. & lør. over den/de sidste 2 uger.

Hvornår skal man booke et værelse på Carna Garden Hotel?

Pris per nat. Priserne er ikke faste og kan variere over tid.
Gennemsnitlig pris pr. nat pr. måned
Gennemsnitlig pris pr. nat

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Carna Garden Hotel

  • Hvor ligger Carna Garden Hotel?

    Carna Garden Hotel ligger på Side Bulvari, 4, 2,2 km fra centrum af Side. Side Müzesi er den seværdighed, der ligger tættest på Carna Garden Hotel.

  • Hvad er tidspunkterne for check-ind og check-ud på Carna Garden Hotel?

    Tidspunkt for check-ind er 14:00, og tidspunkt for check-ud er 12:00 hos Carna Garden Hotel.

  • Hvor langt er Carna Garden Hotel fra lufthavnen?

    Carna Garden Hotel er 54,4 km fra Antalya. Carna Garden Hotel er 97,2 km fra Gazipaşa.

  • Hvordan finder KAYAK så gode tilbud på Carna Garden Hotel?

    KAYAK søger på nettet efter alle ledige værelser på Carna Garden Hotel i Side og giver dig mulighed for at sammenligne dem, så du kan finde den bedste pris på dit ophold. Mange forskellige rejsesites tilbyder rabatter og tilbud på forskellige tidspunkter for værelser på Carna Garden Hotel, og KAYAK viser dig priserne fra et stort udvalg af rejsesites. Det betyder, at du altid kan finde et godt tilbud på Carna Garden Hotel.

Hoteller og overnatningssteder i nærheden

3-stjernet hotel
43% billigere
Side Elis Hotel
0,04 kmUdendørspool, Bar/lounge360 kr. og op
3-stjernet hotel
37% billigereHanay Suit Hotel6.8 God (83 anmeldelser)0,22 kmRoomservice, Café399 kr. og op
4-stjernet hotel
19% billigere
Side Yesiloez Hotel
5.8 Okay (42 anmeldelser)0,3 kmPrivat strand, snorkling, Udendørspool517 kr. og op
4-stjernet hotel
Kentia Apartments7.2 God (11 anmeldelser)0,31 km675 kr. og op
3-stjernet hotel
61% billigere
New Garden Luna Side Apart Hotel
7.1 God (36 anmeldelser)0,72 km249 kr. og op
3-stjernet hotel
52% billigere
Lemas Suite Hotel
0,55 kmBar/lounge, Gratis toiletartikler308 kr. og op
3-stjernet hotel
43% billigere
Side Elis Hotel
0,04 kmUdendørspool, Bar/lounge360 kr. og op
3-stjernet hotel
43% billigere
Vesta Hotel
8.4 Enestående (68 anmeldelser)0,74 kmPrivat strand, Udendørspool, Restaurant360 kr. og op
4-stjernet hotel
Tui Blue Barut Andız - Adults Only9.6 Enestående (143 anmeldelser)0,67 kmPrivat strand, kun for voksne, Udendørspool2.020 kr. og op
5-stjernet hotel
Acanthus Cennet Barut Collection
9.5 Enestående (562 anmeldelser)0,73 kmPrivat strand, Udendørspool, Indendørs pool3.211 kr. og op
2-stjernet hotel
17% billigere
Nora Suit Hotel
9 Enestående (1 anmeldelse)0,49 kmPrivat strand, kun for voksne, Udendørspool529 kr. og op
4-stjernet hotel
Side Golden Rock Hotel&spa
8.7 Enestående (22 anmeldelser)0,64 kmPrivat strand, Udendørspool, Indendørs pool851 kr. og op

Værd at vide

Afstand til centrum

Den tætteste lufthavn

Afstand til lufthavn

2,2 km
Antalya
54,4 km