tor. 29.10
-
fre. 30.10
2 gæster, 1 værelse
Oversigt
Priser
Anmeldelser
Beliggenhed
Tips og ofte stillede spørgsmål
Ophold i nærheden

Oversigt

Near Glynn Place Mall When you stay at Oneway Brunswick in Brunswick, you'll be near the airport and within a short 5-minute drive from Glynn Place Mall. This hotel is 12.4 mi (19.9 km) from Saint Simons Island Pier and 20.3 mi (32.6 km) from Driftwood Beach. Take advantage of recreation opportunities such as an outdoor pool, or other amenities including complimentary wireless internet access and concierge services. The front desk is staffed during limited hours. Free self parking is available onsite. Distances are displayed to the nearest 0.1 mile and kilometer. Glynn Place Mall - 4.2 km / 2.6 mi Selden Park - 5.6 km / 3.5 mi Southeast Georgia Health System-Brunswick Campus - 7 km / 4.4 mi Mary Ross Waterfront Park - 8.4 km / 5.2 mi SoGlo Gallery Brunswick Actors' Theatre - 8.5 km / 5.3 mi Historic Ritz Theatre/Golden Isles Arts and Humanities Association - 8.5 km / 5.3 mi Brunswick City Hall - 8.6 km / 5.3 mi Oak Grove Island Golf Club - 8.9 km / 5.5 mi Lover's Oak - 10.2 km / 6.3 mi Marshes of Glynn Overlook Park - 11.1 km / 6.9 mi James Oglethorpe Monument - 12.1 km / 7.5 mi Liberty Ship Park - 12.7 km / 7.9 mi Hofwyl-Broadfield Plantation State Historic Site - 13 km / 8 mi Hofwyl-Broadfield Plantation - 15.1 km / 9.4 mi Emerald Princess II Casino - 16.3 km / 10.1 mi The nearest major airport is Brunswick, GA (BQK-Golden Isles) - 7.3 km / 4.5 mi Stay in one of 65 guestrooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless internet access keeps you connected, and cable programming is available for your entertainment. Bathrooms with shower/tub combinations are provided. Conveniences include phones with free local calls, and housekeeping is provided on request.
6,6
Okay
210 anmeldelser

Seneste tilbud på Oneway Brunswick

tor. 29.10
-
fre. 30.10
Tilbud fra
205 kr.
•Billigste pris per nat
Sammenlign priser på Dobbeltværelse, Standardværelse og 6 tilbud mere på Oneway Brunswick.
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
205 kr.
pr. nat inkl. moms
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
291 kr.
pr. nat inkl. moms
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
368 kr.
pr. nat inkl. moms
Dobbeltværelse, ukendt sengetype
387 kr.
pr. nat inkl. moms
Hvordan påvirker betaling til os sorteringen, og hvordan rangerer vi resultaterne?
Læs mere
*Total inkluderer estimerede lokale skatter og afgifter, der betales ved udcheckning.

Anmeldelser af Oneway Brunswick

6,6
Okay
210 verificerede bedømmelser
Fantastisk
67
Meget god
28
God
25
Okay
20
Rimelig
21
Middelmådig
7
Dårlig
42
Sortér efter:Seneste

Filtre

Alle filtre

Filtre

Brugerbedømmelse
Type rejsende
Årstid

Score efter udbyder

Alle anmeldelser

2.0
Dårlig
Rebekah, jan. 2026
Da jeg ankom for at tjekke ind, var hotellet lukket. Jeg forsøgte at ringe til nummeret til receptionen, men kunne ikke komme igennem – jeg fik kun en besked om, at de ikke var tilgængelige. Jeg forstår derfor ikke, hvorfor de tager imod reservationer, når de ikke har åbent. Jeg kontaktede Super.com og fortalte dem, hvad der var sket. Ifølge dem vil de refundere mine penge og betale for de ekstra ...
Læs mere

Beliggenhed

450 Warren Mason Boulevard, Brunswick, GA 32520

Hvad er der i nærheden?

  • Heritage Oaks Golf Course6.7 km
  • Blythe Island State Park7.3 km
  • Historic Ritz Theatre7.9 km
  • Brunswick Historic City Hall8.4 km
  • Hofwyl-Broadfield Plantation11.4 km
  • Fort Frederica National Monument11.8 km
  • Emerald Princess II Casino12.2 km

Regler

Indtjekning/udtjekning

Tjek ind når som helst efter 16:00; tjek ud når som helst inden 11:00

Afbestilling og forudbetaling

Regler for afbestilling og forudbetaling kan variere afhængigt af værelsestype og udbyder.

Oneway Brunswick

Hvilken dag er det billigst at booke hos Oneway Brunswick?

Den billigste dag at booke hos Oneway Brunswick er fredag, med en gennemsnitlig pris på 95 kr. pr. nat. Den dyreste dag er lørdag til 720 kr. pr. nat.

Spørgsmål og svar i forhold til booking hos Oneway Brunswick

  • Hvor ligger Oneway Brunswick?

    Oneway Brunswick ligger på 450 Warren Mason Boulevard, 8,1 km fra centrum af Brunswick. Heritage Oaks Golf Course er den seværdighed, der ligger tættest på Oneway Brunswick.

  • Hvad er tidspunkterne for check-ind og check-ud på Oneway Brunswick?

    Tidspunkt for check-ind er 16:00, og tidspunkt for check-ud er 11:00 hos Oneway Brunswick.

  • Hvor langt er Oneway Brunswick fra lufthavnen?

    Oneway Brunswick er 6,7 km fra Brunswick Glynco Jetport. Oneway Brunswick er 82,3 km fra Jacksonville Intl.

  • Hvordan finder KAYAK så gode tilbud på Oneway Brunswick?

    KAYAK søger på nettet efter alle ledige værelser på Oneway Brunswick i Brunswick og giver dig mulighed for at sammenligne dem, så du kan finde den bedste pris på dit ophold. Mange forskellige rejsesites tilbyder rabatter og tilbud på forskellige tidspunkter for værelser på Oneway Brunswick, og KAYAK viser dig priserne fra et stort udvalg af rejsesites. Det betyder, at du altid kan finde et godt tilbud på Oneway Brunswick.

Hoteller og overnatningssteder i nærheden

2-stjernet hotel
57% billigereDays Inn by Wyndham Brunswick/St. Simons Area5.9 Okay (944 anmeldelser)0,12 kmRestaurant, Gratis wi-fi, Kaffemaskine307 kr. og op
2-stjernet hotel
34% billigereThe Paragon of Golden Isles6.3 God (943 anmeldelser)0,39 kmUdendørspool, Fitnesscenter, Bar/lounge473 kr. og op
3-stjernet hotel
25% billigereWingate by Wyndham Brunswick GA / I-958.2 Enestående (1.992 anmeldelser)0,44 kmUdendørspool, Te-/kaffemaskine, Kaffemaskine533 kr. og op
2-stjernet hotel
52% billigere
Rodeway Inn
0,61 kmWiFi, Kontor og konference340 kr. og op
2-stjernet hotel
57% billigereDays Inn by Wyndham Brunswick/St. Simons Area5.9 Okay (944 anmeldelser)0,12 kmRestaurant, Gratis wi-fi, Kaffemaskine307 kr. og op
2-stjernet hotel
57% billigereSuburban Studios Brunswick of I-954.4 Okay (153 anmeldelser)0,86 kmWiFi, Gratis parkering, Wi-fi i alle områder307 kr. og op
2-stjernet hotel
52% billigere
Rodeway Inn
0,61 kmWiFi, Kontor og konference340 kr. og op
2-stjernet hotel
48% billigereSuper 8 by Wyndham Brunswick/St Simons Island Area5.8 Okay (556 anmeldelser)0,67 kmWiFi, Te-/kaffemaskine, Kaffemaskine373 kr. og op
3-stjernet hotel
21% billigere
Four Points by Sheraton Brunswick
8.4 Enestående (330 anmeldelser)0,82 kmFitnesscenter, Restaurant, Bar/lounge566 kr. og op
3-stjernet hotel
25% billigereWingate by Wyndham Brunswick GA / I-958.2 Enestående (1.992 anmeldelser)0,44 kmUdendørspool, Te-/kaffemaskine, Kaffemaskine533 kr. og op
2-stjernet hotel
36% billigereWoodspring Suites Brunswick7.8 God (236 anmeldelser)0,83 kmFitnesscenter, Gratis wi-fi, Gratis parkering453 kr. og op
2-stjernet hotel
23% billigere
Comfort Inn & Suites Brunswick I-95
7 God (286 anmeldelser)0,74 kmUdendørspool, Fitnesscenter, Gratis wi-fi546 kr. og op

Værd at vide

Valuta for pengerne

Afstand til centrum

Den tætteste lufthavn

Afstand til lufthavn

8,3
8,1 km
Brunswick Glynco Jetport
6,7 km