Rejsende, som gerne vil bo tæt på Prinz-Max-Palais, anbefaler Leonardo Hotel Karlsruhe og Scope Hotel Greif.
KAYAK-brugere har i løbet af de sidste 3 dage fundet dobbeltværelser tæt på Prinz-Max-Palais for priser helt ned til 170 kr.. Gennemsnitsprisen er 218 kr..
I de sidste 3 timer har vores brugere fundet hoteller i nærheden af Prinz-Max-Palais til i nat for helt ned til 233 kr.. Brugerne har også fundet 3-stjernede hoteller fra 317 kr. og 4-stjernede hoteller fra 443 kr..
I de sidste 72 timer har vores brugere fundet hoteller tæt på Prinz-Max-Palais til denne weekend for helt ned til 258 kr. pr. nat. Brugerne har også fundet 3-stjernede hoteller fra 317 kr. og 4-stjernede hoteller fra 443 kr..