Rejsende, som gerne vil bo i Al Zamalek, anbefaler Sofitel Cairo Nile El Gezirah, Cairo Marriott Hotel & Omar Khayyam Casino og Novotel Cairo El Borg.
KAYAK-brugere har fundet dobbeltværelser i Al Zamalek for helt ned til 245 kr. i de seneste 3 dage. Gennemsnitsprisen er 251 kr..
I løbet af de sidste 3 timer har vores brugere fundet hoteller i Al Zamalek til i nat for helt ned til 245 kr.. Brugerne har også fundet 3-stjernede hoteller fra 245 kr. og 4-stjernede hoteller fra 498 kr..
I løbet af de sidste 72 timer har vores brugere fundet hoteller i Al Zamalek til denne weekend for helt ned til 314 kr. pr. nat. Brugerne har også fundet 3-stjernede hoteller fra 314 kr. og 4-stjernede hoteller fra 498 kr..