Rejsende, som gerne vil bo tæt på Plaza de la Cultura, anbefaler Costa Rica Guesthouse og Radisson San Jose-Costa Rica.
KAYAK-brugere har i løbet af de sidste 3 dage fundet dobbeltværelser tæt på Plaza de la Cultura for priser helt ned til 57 kr.. Gennemsnitsprisen er 69 kr..
I de sidste 3 timer har vores brugere fundet hoteller i nærheden af Plaza de la Cultura til i nat for helt ned til 71 kr.. Brugerne har også fundet 3-stjernede hoteller fra 71 kr. og 4-stjernede hoteller fra 199 kr..
I de sidste 72 timer har vores brugere fundet hoteller tæt på Plaza de la Cultura til denne weekend for helt ned til 71 kr. pr. nat. Brugerne har også fundet 3-stjernede hoteller fra 71 kr. og 4-stjernede hoteller fra 199 kr..