Alle anmeldelser
Personalet var meget venlige og hjælpsomme. De havde god service til at forsøge at få dig til at føle dig velkommen og tage sig af. Det var fantastisk, de havde de ekstra magiske timer og havde direkte kørsel til parken. Vil helt sikkert bo her igen til min næste Disney-ferie
Jeg vil foreslå, at der kører busser til parken halvanden time, før parken åbner.
Jeg kunne godt lide, at jeg var tæt på alt, parker, Disney-kilder og andre feriesteder.
Ingen klager - bustransport havde problemer, ikke særlig god til at få passagerer til ønskede destinationer
Vi var vilde med det fantastiske personale.
Værelserne er ikke rene, og pletten på det afvandede brusebad er plettet.
Parkeringspladsen, og feriestedsgebyrer.
Tæt på Disney-kilder, transport til Disney-parkerne (hvert 30. Minut), hvilket var fantastisk! Personalet var meget venlige. Poolen var dejlig, de har et legeværelse til børnene, som var ret cool. Udsmykningen var pæn og virkede også moderne. Badeværelsesprodukter var alle aveda, hvilket er bedre end de fleste hoteller, hvor deres produkter er under par.
Bryder sig ikke om, at feriebyrer ikke er inkluderet i den daglige listepris på kajak, hotellets restaurant er dyr. Vi havde nogle problemer med klimaanlægget, men intet var for dårligt
Så tæt på Disney-ejendommen, på den anden side af gaden fra Disney Springs. Meget meget meget rent hotel. Efter min mening er det mest luksuriøse hotel, du finder i Lake Buena Vista-området. Jeg har boet her to gange og vil helt sikkert bo der igen i fremtiden, så længe prisen forbliver denne rimelige.
Personalet var hjælpsomt, god beliggenhed
Brusehovedet på vores værelse var ikke gale for folk over 5'5. Skal være højere
Personalet var virkelig behageligt ved hvert møde, og nærheden til Disney Springs var fantastisk!
Bruseren gjorde hele tiden badeværelsesgulvet ekstremt vådt. Bruseren så flot ud, men risiko for at glide og falde var meget skuffende.
Elskede feriestedets renlighed. Det er et meget moderne og rent feriested, som er meget bekvemt for Disney. Alle de ansatte, vi mødte, var meget venlige. Vi bor normalt på et feriested på den anden side af gaden, da vi besøger flere gange om året og har ønsket at bo her i et stykke tid, til sidst gav det et forsøg og glad for, at vi gjorde.
I/T.
Det eneste, jeg ikke kunne lide, var de udvendige gulve, der førte til hotellet, var altid våde, jeg var bekymret for min bedstemor og søn, der gik på dem, jeg ønskede ikke, at de skulle glide og falde