Lad KAYAK klare søgningen
Gennemsnitlig pris (hverdag) | 1.226 kr. |
---|---|
Gennemsnitlig pris (weekend) | 1.297 kr. |
Hoteller er sikre miljøer for rejsende, så længe de korrekt implementerer sanitære forholdsregler som reaktion på coronavirus (COVID-19). Vi anbefaler dog at tage kontakt til de lokale myndigheder vedrørende sikkerhedsprocedurer for hoteller i Malta.
Baseret på hotelsøgninger på KAYAK, er Luqa det mest populære sted (75% ud af i alt Malta søgninger). De næst mest populære destinationer er St. Julian's (16%) og Valletta (5%). Søgning efter hoteller i Mellieha (4%) er også populære.
KAYAK-brugere har fundet dobbeltværelser i Malta for helt ned til 113 kr. (Saint Paul’s Bay) i løbet af de sidste 3 dage. Gennemsnitsprisen er 831 kr..
Inden for de sidste 72 timer har brugere fundet Malta-hoteller for i nat for helt ned til 338 kr. (Saint Paul’s Bay).Brugere har også fundet 3-stjernede-hoteller fra 411 kr. (Saint Paul’s Bay) og 4-stjernede+-hoteller fra 396 kr. (Saint Paul’s Bay).