Lad KAYAK klare søgningen
Gennemsnitlig pris (hverdag) | 1.617 kr. |
---|---|
Gennemsnitlig pris (weekend) | 2.176 kr. |
Hoteller er sikre miljøer for rejsende, så længe de korrekt implementerer sanitære forholdsregler som reaktion på coronavirus (COVID-19). Vi anbefaler dog at tage kontakt til de lokale myndigheder vedrørende sikkerhedsprocedurer for hoteller i Det Døde Hav Israel.
Baseret på hotelsøgninger på KAYAK, er Ein Bokek det mest populære sted (82% ud af i alt Det Døde Hav Israel søgninger). De næst mest populære destinationer er En Gedi (9%) og Neve Zohar (9%).
KAYAK-brugere har fundet dobbeltværelser i Det Døde Hav Israel for helt ned til 314 kr. (En Gedi) i løbet af de sidste 3 dage. Gennemsnitsprisen er 1.999 kr..
Inden for de sidste 72 timer har brugere fundet Det Døde Hav Israel-hoteller for i nat for helt ned til 371 kr. (En Gedi).Brugere har også fundet 3-stjernede-hoteller fra 875 kr. (Neve Zohar) og 4-stjernede+-hoteller fra 2.128 kr. (Ein Bokek).