Rejsende, som gerne vil bo tæt på Parc Léopold, anbefaler Novotel Brussels City Centre, NH Brussels Eu Berlaymont og Sofitel Brussels Europe.
KAYAK-brugere har i løbet af de sidste 3 dage fundet dobbeltværelser tæt på Parc Léopold for priser helt ned til 148 kr.. Gennemsnitsprisen er 193 kr..
I de sidste 3 timer har vores brugere fundet hoteller i nærheden af Parc Léopold til i nat for helt ned til 264 kr.. Brugerne har også fundet 3-stjernede hoteller fra 264 kr. og 4-stjernede hoteller fra 291 kr..
I de sidste 72 timer har vores brugere fundet hoteller tæt på Parc Léopold til denne weekend for helt ned til 259 kr. pr. nat. Brugerne har også fundet 3-stjernede hoteller fra 264 kr. og 4-stjernede hoteller fra 291 kr..